درباره ­ی شرکت زیبا نقش مهر

درسال 1378 آقای مهرشاد گلستانیان با بکارگیری سالها تجربه در زمینه چاپ و روتوگراور و سیلندرسازی شیمیایی اقدام به راه اندازی خط تولید سیلندرسازی لیزی نمود تا بتواند ارائه کننده خدمات تخصصی چاپ به چاپخانه ها باشد. این شرکت با راه اندازی واحدی کاملا رباتیک قادر به ارائه کیفیتی متمایز در ساخت سیلندرهای چاپ رول بوده تا بتواند پشتوانه­ای مطمئن برای صنعت چاپ کشور باشد. در پی آن جهت تکمیل خط تولید خود با مشاوره مهندسین داخلی و خارجی و استفاده از ماشین آلات روز دنیا شرکت "زیبا نقش مهر" اقدام به راه­اندازی خط تولید جدیدی جهت ساخت بدنه آهنی سیلندرها به هر دو روش ورق و لوله­ای نموده که این سیلندرها دارای ضخامت استاندارد جهانی و کاملا بالانس بوده و روش ساخت آن منحصر به فرد می ­باشد. شرکت فنی مهندسی زیبا نقش مهر قادر به ساخت سیلندر تا طول 2600 میلی مترو محیط 1300 میلی متر می باشد.  

 همچنین ما در سال1399 با راه اندازی خط جدیدکلیشه سازی مراحل پیش از چاپ خود را کامل نموده ایم.

از جمله فعالیت های شرکت فنی مهندسی زیبا نقش مهر:

  • ساخت انواع بدنه آهنی سیلندرهای چاپ
  • حکاکی سیلندرهای چاپ هلیوگراور جهت چاپ بسته­ بندی، چاپ سفره، پارچه و چرم مصنوعی
  • آنالوکس های چاپ فلکسو
  • ساخت سیلندرهای ترامه جهت لمینیت
  • ساخت کلیشه های دیجیتالی FULLHD

مصاحبه اختصاصی مجله آسیا با مهندس مهرشاد گلستانیان 

تجهیزات مدرن حکاکی لیزری سیلندرهای چاپ سیستم های هلیوگراور، خریداری شده توسط مهرشاد گلستانیان مدیرعامل شرکت زیبا نقش مهر، اولین سری ورود ماشین آلات با تکنولوژی پیشرفته در صنعت چاپ ایران پس از برجام می باشد.

شرکت زیبا نقش مهر با مدیریت مهرشاد گلستانیان از اولین شرکت های سازنده سیلندرهای چاپ در ایران بوده و علاوه بر آن در زمنیه چاپ پیشرفته و صنعتی فعال است. این شرکت یکی از مهمترین زیرمجموعه های مجتمع صنعتی ایران زمین می باشد که در حدود پنجاه سال پیش توسط مهدی گلستانیان بنیان گذاشته شده و اکنون این گروه صنعتی علاوه بر زیبا نقش مهر، شرکت چاپ آلومینیوم ایران زمین، شرکت نوین پلاستیک و شرکت ترموکالر را در زیرمجموعه خود دارد.

این شرکت، وزیر اقتصاد، کار و تکنولوژی آلمان، آقای راینهارد مایر Reinhard Meyer، بهمراه هیات بلندپایه ای از مدیران ارشد در صنایع بخش خصوصی ایالت هامبورگ و گروهی از خبرنگاران رسانه های آلمانی، میزبانی کرد.

آدرس کارخانه:

شهرک صنعتی هشتگرد، فاز 2، خیابان چهاردهم

آدرس دفتر مرکزی:

 تهران، کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج، خیابان نخ زرین، ساختمان 34

تلفن :   2-44529430-021   

فکس :   44529433-021

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Designed by DGNegah 2022

© Copyright Naghshemehr.com All rights reserved .